Trasa projížďky historickým autobusem:
Poruba, Alšovo nám. - Jižní svahy - Svinov, mosty - Hulváky - Ahepjukova - Husův sad - Most Pionýrů - ZOO a zpět
Odjezdy spojů ze zastávek:
Poruba, Alšovo nám. (směr ZOO přes Hulváky)
09:12 A, 11:12 A, 13:12 A, 15:12 A
Odjezdy spojů ze zastávek:
ZOO (směr Hulváky pro trolejbus / směr Poruba,Alšovo nám. pro autobus)
09:15 T, 10:15 A, 11:15 T, 12:15 A, 13:15 T, 14:15 A, 15:15 T, 16:15 A, 17:15 T
Pozn.: A - autobus / T - trolejbus
Jízdenky zakoupíte u průvodčího ve voze.