Varování
V souvislosti s koronavirovou epidemií může dojít ke změnám či zrušení akce!
Doporučujeme konání akcí předem ověřit přímo u pořadatele.

#Moje kino LIVE: Ermitáž - Síla umění

ne 22. listopad 2020

20:30 hod.

Vstupné

e vstupenka
100 Kč

Oscarový herec Toni Servillo (Velká nádhera) provází velkolepým dokumentárním filmem Ermitáž – síla umění a vypráví tak velký příběh, který se postupně za 250 let odehrál na chodbách tohoto slavného muzea i v ulicích magického Petrohradu. Film přibližuje historii na pozadí napoleonských válek, revoluce v roce 1917 i totalitní éry ve 20. století až do současnosti.

 

Online projekce navozují atmosféru kinosálu se vším, co k němu patří. Promítání se odehrávají v jeden konkrétní čas, sledovat film je díky tomu možné pozorněji a bez pauz, stejně jako v kině. Kromě projekce samotné je dispozici půl hodiny před a půl hodiny po filmu chat, kde si diváci mohou mezi sebou popovídat. Kromě filmů uvádí MKL i speciální přednášky a další originální obsah.

Jak to funguje? Kupte si vstupenku online, stejně jako byste si kupovali běžný lístek do kina. Pokud si vstupenku koupíte s předstihem, odkaz na stream vám zašleme 30 minut před začátkem vysílání. Pokud si vstupenku zakoupíte po 20:00, dostanete e-mail s odkazem nejpozději 5 minut před projekcí. Prodej vstupenek končí ve 20:20.