Sraz: 13.00 hod., Kravaře, ul. Tyršova - areál Mezivodek
Spanilá vyjížďka, jako poděkování všem složkám IZS.
Vyjížďka z Kravař do Píště.
Trasa: Kravaře 14.00 - Velké Hoštice 14.20 - Chlebičov 14.30 - Služovice 14.50 - Hněvošice 15.00 - Sudice 15.20 - Rohov 15.30 - Strahovice 15.40 - Chuchelná 15.50 - Píšť 16.00 a později.
https://www.kravare.cz/pro-turisty/turista-kalendar/oldtimer-parade-3433_2545cs.html