Jazz Open Ostrava: Prince Tribute Show

Termín konání
Warning: Undefined property: stdClass::$dates in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Prince Tribute Show bude vrcholná událost tradičního jazzového festivalu v Ostravě a jedinečná možnost slyšet naživo členy The New Power Generation s písněmi Prince!

Prince Tribute Show!
Phil Lassiter (US/NL)
Ida Nielsen (DK)

Na jednom pódiu vystoupí 11x Grammy oceněný Phil Lassiter, známý spoluprací s legendárními jmény americké hudby, a dánská baskytaristka a zpěvačka Ida Nielsen, kteří oba byli členy Princovy kapely The New Power Generation. Phil Lassiter vystoupí se svým devítičlenným bandem, spolu s Idou Nielsen a zpěvačkou Tanyou Michelle Smith, a předvedou vystoupení s největšími peckami legendárního Prince.

Boris Band Combination (CZ)
O první část večera se postará ostravská formace Borise Urbánka - Boris Band Combination. Kapela zde pokřtí živé album BBC - Made in Ostrava, záznam z loňského koncertu.
Po jejich boku vystoupí hosté, jejichž vystoupení by vydalo na samostatné koncerty:
- Michito Sanchez - americký perkusista, který vystupoval mj. po boku Rolling Stones a Eltona Johna
- Omar Kabir - americký trumpetista, trombonista i saxofonista z Brooklynu.
- Alex Šesták - mimořádně talentovaný 15letý saxofonista, který již stihl dobýt TV show v americké NBC

Vstupenky od 790 Kč

Místo konání

Slezskoostravský hrad

+420 724 150 034