BeThrifty: Vintage Kilo Sale

Termín konání
Warning: Undefined property: stdClass::$dates in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Skvělá atmosféra a tisíce oblíbených, vysoce kvalitních značkových vintage oděvů, kterým můžete dát druhý život. Sportovní oblečení, šaty, trička, džíny, streetwear, kabáty, bundy a mnoho dalšího ve velikostech XS až plus size.

Ceny začínají na 117Kč za jeden kus oblečení.

BeThrifty není jen jedním z mnoha prodejců vintage kilo, s BeThrifty se odlišujeme od ostatních! Nabízí největší a nejlepší výběr vintage oblečení a recyklovaných kousků! Originální Vintage kilo výprodej je zpět ve vašem městě!

Můžete si koupit tolik nebo tak málo, kolik chcete. Nekupujete si dva páry kalhot, košili a sako, ale 1,08 kilogramu těch nejlepších vintage kousků, které odpovídají vašemu individuálnímu stylu.
Tričko stojí přibližně od 7 eur. Na výstupu vaše vintage kousky zvážíme a podle toho se určí cena, která vychází na 900Kč za kilo (nemusíte však kupovat celé kilo).
V přepočtu zaplatíte za džíny přibližně 440Kč, za šaty 280 Kč a za tričko 160 Kč.

V průběhu dne se budou regály doplňovat novými vintage kousky, takže nezáleží na tom, jestli jste přišli včas nebo nakupujete na poslední chvíli, čeká na vás spousta neuvěřitelných ojedinělých kousků.

Vstupenky  jsou vždy k dispozici, ale doporučujeme si je objednat předem, abyste se vyhnuli dalšímu čekání, navíc omezený počet volných vstupenek najdete pouze online!

Děti do 14 let včetně vstupenku nepotřebují.

Možnost platby v hotovosti a kartou/bezkontaktně

Místo konání

Černá louka

+420 596 167 111