Varování
Doporučujeme konání akcí předem ověřit přímo u pořadatele.

Časté dotazy

 • Tisknete opravdu počet kusů časopisů, který uvádíte?

  Proč je cena reklamy v našich časopisech vysoká? Naše zákatníky nešidíme. Tiskneme a distribuujeme tolik výtisků, kolik uvádíme. Nepotřebujeme nic kamuflovat „ověřováním tisku“ nebo uváděním nepravdivých čísel. Každý zákazník může kdykoli osobně ověřit skutečný náklad.

 • Jak je to s distribucí časopisů do schránek? Někdy časopis ve schránce nenajdeme.

  Distribuce časopisů do schránek je pro nás prvořadou a hodně drahou záležitostí. Distribuční společnost má za úkol doručit časopis do všech schránek, vyjma těch, které jsou označené "Reklamní tisk NE". Podle zákona je časopis Program zařazený jako reklamní tisk a do těchto schránek nesmí být doručen. Zkontrolujte, zda nemáte schránku takto označenou. Pokud ano, můžete si časopis zdarma vyzvednout v označených stojanech na vybraných místech v Ostraně a okolí.

  Každou distribuci důsledně osobně, každý měsíc kontrolujeme. Špatný roznos, způsobený lidským selháním a nedostupnými vchody, se pohybuje od 5 do 10 %. To nemůžeme moc ovlivnit, kontroly jsou spíše vodítko pro distribuční firmy a jejich výběr spolupracovníků.

  Roznášíme do schránek, ne na zem!

 • Tištěné časopisy jsou už dneska překonané. Nikdo je nečte.

  Je pravda, že žijeme v době, kdy tištěné časopisy nejsou jediným zdrojem informací, ale jedním z mnoha. Proto čtenářům nabízíme atraktívní webové a facebookové stránky. Tisk si ale zachovává vysokou účinnost a přehlednost. Pokud by to nebyla pravda, proč by všechny velké obchodní řetězce a dokonce internetové e-shopy tiskly milióny kusů letáků? A fungují výborně.

 • Dají se u Vás sehnat nějaké vstupenky?

  Předprodej vstupenek zatím nemáme, ale každý týden můžete soutěžit o hodně zajímavých lístků. Sledujte časopis, www.eprogram.cz a facebook.

 • Některé informace Vám chybí?

  Jsme taky jenom lidi a všechno se stihnout nedá. Budeme rádi, když se zapojíte. Pište, volejte, mejlujte, sdílejte. Můžete se stát našimi spolupracovníky, redaktory, fotografy, obchodníky, distributory a tak… nabídněte co umíte.

 • Jste nezávislí nebo za Vámi stojí skrytý sponzor?

  Jsme nezávislí. Za peníze klientů není skrytě sponzorována žádná politická strana ani dotováni úředníci. Naším cílem je poskytovat zákazníkům dobrou službu a čtenářům ověřené informace.

 • Proč je reklama u Vás tak drahá?

  Všechno něco stojí. Tiskneme poctivý počet výtisků, stejný počet časopisů distribujeme. Připravujeme pro čtenáře tisíce informací měsíčně. To nás odlišuje od konkurence. Na oplátku nabízíme klientům média s vysokou úrovní a prestiží.

  Podezřele levné konkurenční nabídky ve skutečnosti znamenají, že prostě musíte být nějak napáleni. Jistě budete ošizeni na počtech vytištěných a distribuovaných kusů. Nebo nevědomky přispíváte na reklamní kampaň některé politické straně, či nic netušíc, podporujete nekalosoutěžní prostředí na úřadech. Záleží jen na Vás, jestli Vám to nevadí.