Časté dotazy

Tisknete opravdu počet kusů časopisů, který uvádíte?

Proč je cena reklamy v našich časopisech vysoká? Naše zákatníky nešidíme. Tiskneme a distribuujeme tolik výtisků, kolik uvádíme. Nepotřebujeme nic kamuflovat „ověřováním tisku“ nebo uváděním nepravdivých čísel. Každý zákazník může kdykoli osobně ověřit skutečný náklad.

Jak je to s distribucí časopisů do schránek? Někdy časopis ve schránce nenajdeme.

Distribuce časopisů do schránek je pro nás prvořadou a hodně drahou záležitostí. Distribuční společnost má za úkol doručit časopis do všech schránek, vyjma těch, které jsou označené "Reklamní tisk NE". Podle zákona je časopis Program zařazený jako reklamní tisk a do těchto schránek nesmí být doručen. Zkontrolujte, zda nemáte schránku takto označenou. Pokud ano, můžete si časopis zdarma vyzvednout v označených stojanech na více než 60 místech, kde najdete měsíčně kolem 20.000 výtisků.

Každou distribuci důsledně osobně, každý měsíc kontrolujeme. Špatný roznos, způsobený lidským selháním a nedostupnými vchody, se pohybuje od 5 do 10 %. To nemůžeme moc ovlivnit, kontroly jsou spíše vodítko pro distribuční firmy a jejich výběr spolupracovníků.

Roznášíme do schránek, ne na zem!

Tištěné časopisy jsou už dneska překonané. Nikdo je nečte.

Je pravda, že žijeme v době, kdy tištěné časopisy nejsou jediným zdrojem informací, ale jedním z mnoha. Proto čtenářům nabízíme atraktívní webové a facebookové stránky. Tisk si ale zachovává vysokou účinnost a přehlednost. Pokud by to nebyla pravda, proč by všechny velké obchodní řetězce a dokonce internetové e-shopy tiskly milióny kusů letáků? A fungují výborně.

Dají se u Vás sehnat nějaké vstupenky?

Předprodej vstupenek zatím nemáme, ale každý týden můžete soutěžit o hodně zajímavých lístků. Sledujte časopis, www.eprogram.cz a facebook.

Některé informace Vám chybí?

Jsme taky jenom lidi a všechno se stihnout nedá. Budeme rádi, když se zapojíte. Pište, volejte, mejlujte, sdílejte. Můžete se stát našimi spolupracovníky, redaktory, fotografy, obchodníky, distributory a tak… nabídněte co umíte.

Jste nezávislí nebo za Vámi stojí skrytý sponzor?

Jsme nezávislí. Za peníze klientů není skrytě sponzorována žádná politická strana ani dotováni úředníci. Naším cílem je poskytovat zákazníkům dobrou službu a čtenářům ověřené informace.

Proč je reklama u Vás tak drahá?

Všechno něco stojí. Tiskneme poctivý počet výtisků, stejný počet časopisů distribujeme. Připravujeme pro čtenáře tisíce informací měsíčně. To nás odlišuje od konkurence. Na oplátku nabízíme klientům média s vysokou úrovní a prestiží.

Podezřele levné konkurenční nabídky ve skutečnosti znamenají, že prostě musíte být nějak napáleni. Jistě budete ošizeni na počtech vytištěných a distribuovaných kusů. Nebo nevědomky přispíváte na reklamní kampaň některé politické straně, či nic netušíc, podporujete nekalosoutěžní prostředí na úřadech. Záleží jen na Vás, jestli Vám to nevadí.