Dovolenou podle snů a představ si vyberete jen na veletrhu DOVOLENÁ

12. únor 2019

Přemýšlíte kam na dovolenou nebo byste si chtěli udělat jen pěkný víkend? Rádi byste letěli na zimu do teplých krajin? Láká Vás dobrodružství a adrenalin? Nebo máte starosti, kam s dětmi na prázdniny? Přijďte si vybrat dovolenou, výlet nebo lázeňský pobyt na veletrh DOVOLENÁ, který se koná 1. - 3. března 2019 na Černé louce v Ostravě.

Veletrh DOVOLENÁ je tradiční a největší výstavou cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji. Jejím cílem je návštěvníkům nabídnout co nejširší spektrum odpočinkových, ale i aktivních tipů pro strávení volného času a dovolené. Nabídnout pobytové a poznávací zájezdy do zahraničí i tuzemska, které přinesou známé a ověřené cestovní kanceláře a agentury. Výstava podporuje český a zahraniční cestovní ruch, turistické cíle Česka, Slovenska nebo Polska. Veletrh přináší atraktivní ceny zájezdů nebo zvýhodněné pobytové balíčky.

Co Vás čeká? Nabídneme Vám novinky a zajímavosti z oblasti cestování, zážitkové i kulturní turistiky, lázeňství či wellness. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program plný zajímavých osobností, cestovatelských besed, promítání či degustace krajových specialit.
Mezi novinkami ze světa gastronomie bude patřit ochutnávka a samotná příprava pravých argentinských steaků na místním grilu „parilla“ podle tamních obyvatel. Pokud plánujete dovolenou po památkách a krásách naší země, tak to nej se dozvíte na stánku ČESKÉ DĚDICTVÍ UNESCO nebo na stánku Správy jeskyní České republiky. Nedílnou součástí veletrhu je slosování o hodnotné ceny, kterými jsou např. pobytové poukázky nebo kapitánské kurzy.

Na veletrhu nebudou také chybět Turistická informační centra České republiky (A.T.I.C. ČR). Prezentovat se bude např. Olomouc, Mikulčice, Kroměříž, Náchod, Kutná Hora, Frýdek-Místek, Trutnov nebo Chotěboř. Využijte této příležitosti a poznejte ty nejkrásnější místa z nejrůznějších koutů Česka. Setkáte se zde se zástupci informačních center, kteří Vám rádi poskytnout veškeré potřebné informace k naplánování výletu nebo dovolené.

Souběžně bude probíhat Knižní festival Ostrava. Obě akce za jedno vstupné!
VELETRH DOVOLENÁ….NEZNÁ HRANICE.

Termín konání: 1.–3. 3. 2019

Místo konání: Výstaviště Černá louka v Ostravě, pavilon A

Otevírací doba: Pátek 10:00–18:00, Sobota 10:00– 18:00, Neděle 10:00– 16:00

Vstupné: PŘEDPRODEJ probíhá na pobočkách OSTRAVAINFO!!! nebo online Platí VIP karta 2019 Třídenní vstupné: 200 Kč dospělí, 100 Kč děti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů Jednodenní vstupné: 100 Kč dospělí, 50 Kč děti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
Více informací na www.cerna-louka.cz a na facebooku @cerna.louka.ostrava