Další Ostravská muzejní noc se blíží

16. květen 2019

Už 11. ročník kulturně-společenského festivalu Ostravská muzejní noc se uskuteční v sobotu 8. června od 17 hodin na různých místech v Ostravě. Pomyslný běh po kulturních institucích bude odstartován píšťalkou mezi 17.30 a 18. hodinou na Prokešově náměstí před budovou Nové radnice.

Organizátoři na stránkách akce https://ostravskamuzejninoc.cz letošní roční přibližují slovy: „Až do pozdních nočních hodin vám otevřeme dveře do více než 30 ostravských institucí a organizací, které se věnují kultuře i vzdělávání. Připravili jsme pro vás program plný zábavy, poznávání i dobrodružství a jeho spojujícím tématem bude letos klíč. Těšíme se na vás v muzeích, galeriích, knihovnách, školách, technických památkách, kavárnách, klubech, radnicích, cirkuse i centru se speciálním zaměřením s klíčem i bez něj.

Připojte se k nám, k přepravě mezi institucemi můžete využít autobusy muzejních linek zdarma. Vstupné se jako obvykle během Ostravské muzejní noci neplatí. Sdílejte s námi atmosféru, zážitky i dobrou náladu na #ostravskamuzejninoc.“ (hav)