Varování
V souvislosti s koronavirovou epidemií může dojít ke změnám či zrušení akce!
Doporučujeme konání akcí předem ověřit přímo u pořadatele.

Příspěvek od ČPZP přes mobilní aplikaci

1. září 2020

Mobilní aplikace Zdraví v mobilu umožňuje snadno a rychle získat důležité informace o zdraví. Možnost využívat jejích výhod mají majitelé chytrých telefonů už několik let. Česká průmyslová zdravotní pojišťovna svou aplikaci nyní vylepšila o nové, užitečné funkce.

Jednou z příjemných novinek je možnost jednoduchého, pohodlného a rychlého proplacení preventivních programů. Přes mobilní aplikaci totiž stačí vyfotit požadované doklady podle návodu, zadat číslo svého bankovního účtu a odeslat požadavek na ČPZP bez nutnosti návštěvy pobočky. Pojišťovna požadavek vyřídí nejpozději do tří pracovních dnů.

Zajímá vás, zda léky, které užíváte, nemají nežádoucí působení s jinými léky nebo potravinami? Díky aplikaci nyní zjistíte i lékové interakce. Mobilní aplikace vám pomůže i v případě nemoci vašeho dítěte. Na základě symptomů, které se u dítěte projevují, si můžete zjistit, o jakou nemoc by se mohlo jednat. V popisu nemoci vám pak poradíme, co můžete dělat.

Vedle zmíněných novinek zůstávají k dispozici oblíbené funkce pro pojištěnce. V osobním účtu si klient může zobrazit přehled všech výdajů a služeb za zdravotní péči. OSVČ zjistí informace o zálohách či nedoplatcích. Uživatelé aplikace si mohou sjednat online cestovní pojištění, vyhledávat nejbližší lékaře na mapě, zobrazit si v mobilu průkaz pojištěnce a spoustu dalších funkcí.

Pokud nejste našim klientem, staňte se jim a čerpejte řadu výhod i pomocí mobilní aplikace Zdraví v mobilu. Udělejte 1. krok a registrujte se online – rychle a pohodlně. Připojte se k ČPZP do 30.9.2020 a čerpejte řadu příspěvků, které pojišťovna nabízí. Příspěvek 700 Kč na pravidelnou pohybovou aktivitu včetně plavání, až 3 000 Kč pro ženy těhotné či po porodu a pro miminka, až 1 500 Kč na očkování, až 1 000 Kč na plavecký kurz pro děti a spoustu dalších výhod.

Proč zvolit ČPZP? Jsme 3. největší pojišťovna v ČR, máme více než 1,2 miliónu spokojených pojištěnců. Zajišťujeme širokou síť smluvních lékařů po celé ČR. Nabízíme celou řadu preventivních programů po celou rodinu. Komunikujeme elektronicky – pro Vaše pohodlí. Máme více než 100 poboček po celé ČR. Zajistíme Vám nejvýhodnější cestovní pojištění. Pomocí SMS Vám připomeneme blížící se preventivní prohlídku.

Podrobnější informace k mobilní aplikaci a registraci naleznete na www.cpzp.cz