Varování
Doporučujeme konání akcí předem ověřit přímo u pořadatele.

V Příboře chystají sérii adventních prohlídek

21. listopad 2021

Komentované prohlídky po různých zajímavých místech města Příbor se chystají na dobu před Vánocemi. Sobotní adventní prohlídky zavedou zájemce například do bývalé piaristické koleje, do kostela sv. Valentina či na starý hřbitov. První prohlídka bude v sobotu 27. listopadu 2021.

Město Příbor je jedno z nejhezčích míst na severní Moravě a nabízí k návštěvě a prohlídce řadu zajímavých míst. Na některé z nich bude nyní možnost se podívat i s průvodcem. Na sobotu 27. listopadu se například chystá komentovaná prohlídka bývalé piaristické koleje s povídáním o vánočních lidových tradicích. Sraz bude v 10 hodin u příborského turistického informačního centra podobně jako v případě i dalších adventních prohlídek.

O týden později, tedy 4. prosince se zájemci mohou těšit na prohlídku areálu piaristických zahrad se svařákem nebo čajem. Následovat budou prohlídka kostela sv. Valentina s povídáním o vánočních lidových tradicích a prohlídka starého hřbitova se svařákem nebo čajem.

Další informace najdete na stránkách příborského turistického informačního centra, kde si také můžete ověřit, že se akce bude konat, nebo se inspirovat k dalším prohlídkám města.

(hav, foto: facebook.com/priboroficialni)