Posedlí Dakarem

Termín konání
Warning: Undefined property: stdClass::$dates in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Zábavná talk show Posedlí Dakarem míří do 10 měst a Martin Macík s posádkou je připraven bavit tisíce fanoušků českého motorsportu. Jako jediní budete mít možnost shlédnout výjimečné záběry z Rally Dakar 2023.

Kromě unikátního necenzurovaného dokumentu uvidíte naživo i vaše oblíbené závodníky. Letošní rok je ve znamení změn, a proto po 11 letech dorazí všichni v jiných barvách, pod křídly nového týmu. Co ale zůstává, je svérázný humor kluků ze Sedlčan a spousty neuvěřitelných zážitků z kabiny závodního kamionu Čendy od světového výrobce MM Technology.

Nikdo neví, co se na nekonečných pouštích Saúdské Arábie stane. Jisté ale je, že vy se to všechno dozvíte z první ruky. A to od těch nejpovolanějších.

Vstupné:
599 Kč po 24. 12. 2022
děti do 12 let za 299 Kč
vozíčkáři 499 Kč + doprovod 1 Kč

Místo konání

Dům kultury Poklad

+420 555 131 111