O nás

Patriot Program

Časopis Patriot Program navazuje na tradiční časopis Program, který nacházeli ostravané ve svých schránkách již od roku 1995. Od ledna 2024 se hrdě hlásí ke své přízni s tradičním Magazínem PATRIOT.

Atraktivní obsah časopisu, plnobarevný tisk a distribuce do schránek občanů i firem dělá patriot Program ideálním médiem pro reprezentativní zviditelnění v regionu.

Předností Programu je kombinování informačních rubrik s inzertními stranami a tématickými přílohami. Časopis tak denně otevírají tisíce lidí a to opakovaně celý měsíc. Tento časopis nekončí v koši první den po vydání a reklamní sdělení tak působí na zákazníky opakovaně a dlouhodobě.

Patriot Program nabízí přehled společenských, kulturních a sportovních akcí, konaných v příslušném měsíci v regionu a jeho okolí. V časopise rovněž najdete nabídku vzdělávacích zařízení, škol, center volného času, sportovních a relaxačních zařízení a tipy na trávení volného času.

Kromě distribuce do schránek, jsou časopisy k dispozici ve významných městských institucích jako jsou info centra, domy kultury, divadla, místa předprodeje vstupenek, zdravotnická zařízení a další místa s velkou koncentrací návštěvníků.