O nás

Patriot Program

Časopis Patriot Program navazuje na tradiční časopis Program, který nacházeli ostravané ve svých schránkách již od roku 1995.

Přehledný obsah časopisu, plnobarevný tisk na kvalitním papíru a distribuce do schránek občanů i firem dělá časopis ideálním médiem pro reprezentativní zviditelnění v regionu.

Předností Programu je kombinování informačních rubrik s inzertními stranami a tématickými přílohami. Časopis tak denně otevírají tisíce lidí a to opakovaně celý měsíc. Tento časopis nekončí v koši první den po vydání a reklamní sdělení tak působí na zákazníky opakovaně a dlouhodobě.

Patriot Program nabízí přehled společenských, kulturních a sportovních akcí, konaných v příslušném měsíci v regionu a jeho okolí. V časopise rovněž najdete přehled a nabídku vzdělávacích zařízení, škol, center volného času, sportovních a relaxačních zařízení a tipy na trávení volného času. Díky řazení akcí do rubrik (kina, divadla, výstavy, kluby, dětem, společenská zábava, vzdělávání, sport, wellness&fitness, tipy na víkend ...) si časopis získal aktivní čtenáře ve všech věkových a zájmových kategoriích.

Kromě distribuce do schránek, jsou časopisy k dispozici ve významných městských institucích (info centra, domy kultury, divadla, předprodeje vstupenek, zdravotnická zařízení, místa s velkou koncentrací návštěvníků, vysoké školy, knihovny ap.).