O nás

Jsme ČESKÉ NAKLADATELSTVÍ s 30-ti letou historií se sídlem v Ostravě.

Nakladatelství bylo založeno brzy po "sametové revoluci" v roce 1989. Od vydávání drobných publikací a katalogů jsme se po pár měsících začali orientovat převážně na vydávání vlastních časopisů a katalogů. Jakoukoli jinou tištěnou zakázku samozřejmě stále rádi zhotovíme na klíč. Dnes patří NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o. v regionu mezi největší a nejstarší.

Aktuálně vydáváme celostání odborný časopis pro profesionály ve stavebnictví - časopis Střechy-Fasády-Izolace. Velmi oblíbený mezi čtenáři je celostátní časopis pro milovníky cestování a karavaningu - časopis Camping, Cars & Caravans. K těmto časopisům vychází každý rok speciály a katalogy.

Informačně inzertní časopis Program vychází v regionu již od r. 1995 v měsíčním tištěném nákladu 130.000 výtisků a je distribuován do domovních a firemních schránek v Ostravě a okolí.

Časopisy připravuje tým zkušených redaktorů, fotografů, grafiků a obchodníků a mnoho spolupracovníků a nadšenců z Ostravska i celé republiky.

Klademe velký důraz na ověřené, seriózní a původní informace.

O Programu

Časopis PROGRAM vychází již od r. 1995 a vzhledem k celoplošné distribuci do schránek jej pravidelně čte na Severní Moravě až 250.000 čtenářů měsíčně.

Přehledný obsah časopisu, plnobarevný tisk na kvalitním papíru a distribuce do schránek občanů i firem dělá časopis ideálním médiem pro reprezentativní zviditelnění v regionu.

Předností Programu je kombinování informačních rubrik s inzertními stranami a tématickými přílohami. Časopis tak denně otevírají tisíce lidí a to opakovaně celý měsíc. Tento časopis nekončí v koši první den po vydání a reklamní sdělení tak působí na zákazníky opakovaně a dlouhodobě.

Vysoká úroveň a množství ověřených informací nemá v regionu obdobu. Inzeráty jsou prokládány textem a tak jsou pro čtenáře mnohem viditelnější než v jiných periodikách.

Časopis PROGRAM nabízí přehled společenských, kulturních a sportovních akcí, konaných v příslušném měsíci v regionu a jeho okolí. V časopise rovněž najdete přehled a nabídku vzdělávacích zařízení, škol, center volného času, sportovních a relaxačních zařízení a tipy na trávení volného času. Díky řazení akcí do rubrik (kina, divadla, výstavy, kluby, dětem, společenská zábava, vzdělávání, sport, wellness&fitness, tipy na víkend ...) si časopis získal aktivní čtenáře ve všech věkových a zájmových kategoriích. Na webových stránkách časopisu je denně aktualizovaný, rozšířený přehled všech akcí s možností vyhledávání podle rubrik nebo dnů.

Kromě distribuce do schránek, jsou časopisy k dispozici ve významných městských institucích (info centra, domy kultury, divadla, předprodeje vstupenek, zdravotnická zařízení, místa s velkou koncentrací návštěvníků, vysoké školy, knihovny ap.).