Mezinárodní festival nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM

Termín konání
Warning: Undefined property: stdClass::$dates in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Ostrava letos ožije sedmým ročníkem Mezinárodního festivalu nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM 2023.

Těšit se můžete na provazochodecké umění vysoko nad hlavami diváků. Hlavní hvězdou bude švýcarský cirkusový virtuóz David Dimitri s představením L´Homme Cirque. David byl dlouhá léta hvězdou a sólistou v Cirque du Soleil, účinkoval na Broadway, v Metropolitní opeře, na královském festivalu Cirque Monte Carlo a na dalších významných scénách po celém světě a vy ho můžete vidět i na CIRKULUM 2023. 

Do Ostravy se sjedou umělci z celého světa, aby vám předvedli to nejlepší ze svých akrobatických dovedností. Přijďte za novými zážitky a nasajte jedinečnou atmosféru v úžasných kulisách Slezskoostravského hradu, kde vyroste pravá cirkusová vesnice. Těšit se můžete na pět dnů nabitých představeními nového cirkusu a pouličního divadla se špičkovými umělci a akrobaty ze všech koutů světa.  

A pozor! Pro letošní ročník jsme si pro vás připravili několik novinek, které vám postupně představíme. Oproti předcházejícím ročníkům vyrostou v prostoru předhradí hned dvě cirkusová šapitó s vlastními představeními.

Více info ZDE

Místo konání

Slezskoostravský hrad

+420 596 115 967