Svatba

Termín konání
Warning: Undefined property: stdClass::$dates in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

SVATEBNÍ VELETRH SVATBA 2023

3. - 4. 11. 2023 se těšíme na všechny, kteří svatbu plánují, nebo si chtějí udělat fajn den a užít si "svatební šílenství" u nás na Černé louce.

Tvoříme pro Vás atraktivní koncept veletrhu, kde se můžete těšit na nové modely svatebních a společenský šatů pro rok 2023 nejen ze svatebních salonů, ale také od úžasných módních návrhářů a návrhářek. Na jednom místě si můžete vybrat snubní prsteny, svatební dobroty, květiny, foto koutek, svatební doplňky a dekorace nebo si odpočinou u něčeho dobrého a vychutnat si doprovodný program na podiu!

Nově chystáme zábavu pro celou rodinu - např. Dětský koutek, Klidné posezení pro pány i dámy v "retro koutku", kde si vychutnáte dobré pití nebo vyzkoušíte míchání drinků.

Nabídneme inspiraci pro „rozlučky“ se svobodou a obnovení slibů, neokoukané lokace a samozřejmě skvělou atmosféru!

Sledujte náš web, instagram a událost, kde představíme vystavovatele, novinky i dárky do tomboly.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vás.

Místo konání

Černá louka

+420 596 167 111