4 TENOŘI - exkluzivní galakoncert

Termín konání
Warning: Undefined property: stdClass::$dates in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž, Michal Bragagnolo.

Dva držitelé Ceny Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista pražského Národního divadla. To je vokální formace 4 Tenoři, která v současnosti patří k velkým fenoménům české crossoverové hudby, a která vyprodala již desítky sálů nejen v Česku, ale i na Slovensku.

V lednu 2024 se 4 Tenoři představí společně s orchestrem Filharmonie Bohuslava Martinů na pódiu Multifunkční auly Gong v Ostravě, aby v jedinečném programu uvedli pestrý výběr ze slavných filmových i muzikálových písní (West Side Story, Jekyll a Hyde, Bídníci, Starci na chmelu), nezapomenutelných hitů Karla Svobody (Cirkus Humberto, Noc na Karlštejně, Dracula) i světových evergreenů.

Jednotlivé skladby zpívají zpěváci sólově, v duetech nebo i všichni společně, a to ve speciálním programu, v němž v symfonických úpravách zazní také písně z alb 4 Tenorů oceněných Zlatou a Platinovou deskou.

4 Tenoři jsou hlasy, které zkrátka musíte slyšet!

On-line předprodej vstupenek: https://1url.cz/RuKum

Místo konání

Multifunkční aula Gong

+420 724 955 121