Konopex 2024

Termín konání
Warning: Undefined property: stdClass::$dates in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Již sedmý ročník festivalu a veletrhu konopí proběhne 26.–28. dubna 2024 v Ostravě. Tradiční jarní Konopex se s dalším ročníkem přesune do větší haly komplexu Trojhalí Karolina. Okolo stovky vystavovatelů různého zaměření z Česka i zahraničí dorazí poslední dubnový víkend do Ostravy. Všechny spojuje konopí a jeho všestranné vlastnosti.

Větší prostory a více zahraničních i českých vystavovatelů

S přesunem do větších prostor se můžeme těšit na honosnější expozice a více českých i zahraničních vystavovatelů. Samozřejmostí opět budou semena a sazenice konopí, growshop sortiment a vybavení pro pěstování i zpracování. Nebudou chybět ani pěstitelé, zpracovatelé a výrobci konopných mastí, kosmetiky, potravin a nejrůznějších výrobků týkající se této rostliny.

Vstupenky, předprodej a novinky

Vstupenky nyní zakoupíte za zvýhodněnou cenu na portálu GoOut K dispozici je jak vstupné pro jednotlivce, tak hromadné vstupné pro skupinky (3+1 vstup zdarma).

Kromě klasických platebních metod je možné využít i benefitní karty Sodexo, eBenefity, Edenred, Benefity, Benefit Plus (pouze v on-line předprodeji)

Vstupenky zakoupíte samozřejmě i na místě konání veletrhu Konopex (platba hotově i kartou).

Vstup zdarma:

  • Starší 65 let
  • ZTP a ZTP/P (s doprovodem)
  • Děti do 13 let (v doprovodu zodpovědné osoby)
Místo konání

Trojhalí Karolina