Den Slezské 2024

Termín konání
Warning: Undefined property: stdClass::$dates in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/doc/www.eprogram.cz/www/templates/eprogram/html/com_jux_eventon/event/default_event.php on line 5

Den Slezské je celodenní kulturně společenská akce pořádaná každoročně městským obvodem Slezská Ostrava především pro rodiny s dětmi, čemuž je i přizpůsobován bohatý celodenní program. V letošním roce se jedná o již 17. ročník této akce.

Hlavní program bude probíhat na nádvoří hradu na hlavní scéně (horní pódium).

V dolní aréně je pro děti připraven doprovodný program a před hradem zábavné atrakce. Děti si mohou před hradem zahrát hry v cirkusovém šapitó, vyzkoušet si parkour, zastřílet si ve střelnici, vyzkoušet obří opičí dráhu, horolezeckou stěnu, zahrát si různé deskové hry nebo se povozit na kolotočích.

V průběhu dne se mohou návštěvníci těšit na vystoupení známých hudebních interpretů (skupina Sebastian, Legendy se vrací, Petr Kotvald, rapper Ego) nebo si zasoutěžit v zóně Harryho Pottera. Pro všechny návštěvníky budou po celou dobu konání akce připraveny stánky s občerstvením.

Místo konání

Slezskoostravský hrad

+420 724 150 034