Festival Beats for Love bude slavit 10. výročí: Začíná odkrývat hvězdný line up pro rok 2024!

Největší hudební festival v České republice Beats for Love má důvod k oslavám, protože jej čeká desáté výročí. Organizátoři chtějí dát fanouškům to nejlepší a posunout tak laťku festivalu ještě výše! Dnes začali s oznamováním hvězdných účinkujících a mají v plánu zveřejňovat až 3 nová jména týdně. První z nich není nikdo jiný než současná ikona taneční hudby, německý DJ a producent Boris Brejcha, který bude jedním z hlavních taháků 10. ročníku festivalu.

Boris Brejcha, známý svým unikátním stylem a energickými sety, je jedním z nejvýznamnějších jmén současné elektronické hudby. Jeho tvorba spojuje prvky minimal techno a high-tech minimal, což ho činí jedinečným a nepřehlédnutelným umělcem na hudební scéně. Brejcha se stal symbolem inovace a výjimečnosti v elektronické hudbě a jeho přítomnost na Beats for Love Festivalu slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky. Navíc si o něj fanoušci píší už několik let a my jsme rádi, že se nám ho konečně podaří přivést do Ostravy,” komentuje první hvězdu ředitel festivalu Kamil Rudolf.

A to je pouze začátek...

Organizátoři festivalu plánují každý týden oznámit až tři hvězdná jména, která zastupují různé taneční styly a budou vystupovat na různých festivalových pódiích, kterých by i v příštím roce mělo být více než 15. To znamená, že fanoušci se mohou těšit na špičkové interprety z různých žánrů elektronické hudby a zajímavé novinky, které festival přinese. Beats for Love slibuje desátý ročník naplnit hvězdnými a originálními projekty jak po hudební, tak mimohudební stránce a fanouškům opět zajistit nezapomenutelné a nejlepší 4 dny v roce!

Pro více informací o festivalu a předprodeji vstupenek můžete navštívit oficiální webovou stránku festivalu www.b4l.cz. Buďte si jisti tím, že Beats for Love 2024 - 10th Anniversary bude událostí, na které nechcete chybět!

Odkazy:
Oficiální webová stránka festivalu
Oficiální Facebook stránka festivalu
Oficiální Facebook událost festivalu
Oficiální Instagram profil festivalu

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a  Moravskoslezského kraje.

(sd, Zdroj: TZ Beats for Love)